Menü Kapat

Paslanmaz Raf

Paslanmaz raf, üzerindeki koruyucu boyalar sayesinde daha da güçlendirilmekte ve çürüme veya yapısının bozulması durumları ortadan kaldırılmaktadır.Depo raf sistemlerinde kullanılan çelik ve demir malzeme, söz konusu sistemlerin daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını sağlamaktadır. Özellikle de çelik malzemelerden üretilen raflar, ürünlerin daha güvenli bir şekilde depolanmasına yardımcı olmaktadır. Bilindiği üzere, çelik ve demir raf gruplarında karşılaşılan sorunlardan biri olan paslanma, yani kimyasal tepkimeye girme sorunu, gelişen teknoloji sayesinde aşılmıştır.

paslanmaz raf

Raf sektöründe hizmet veren ve başarısı ile tanınan İstanbul Rafaş firması bünyesinde üretilen tüm ürünler, herhangi bir paslanma, kireçlenme gibi sorunlara karşı oldukça dayanıklıdır. Hemen hemen her ürün modeli çeşitli yöntemler ile dış hava koşullarına dayanıklı kılınmaktadır. Özellikle metal ve demir yüzeyler kullanılan anti-bakteriyel koruyucu sıvılar sayesinde üretilen ürün modelleri, suya karşı dayanıklıdır.

Paslanmaz Raf Sistemleri

Paslanmaz raf sistemleri, hijyen kurallarının ön planda tutulduğu alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle eczane, depolar ve hastane gibi sağlık kurumları bunun en güzel örneğidir. Raf sistemleri, genel olarak depolama ihtiyacının gerekli olduğu her alanda kullanılmaktadır. Ancak, üretimde kullanılan malzemeler, farklılık göstermektedir. Yani, eczane gibi sağlık kurumlarında kullanılan raf sistemleri, paslanmaz malzemelerden üretilmesi ve özel boyalar ile renklendirilmesi gerekir. Paslanmaz raf, farklı özelliklere sahip olmakla beraber, kullanım yönünden de avantajlar sunan bir yapıya sahiptir. İstanbul Rafaş bünyesinde üretilen tüm raf çeşitleri, sağlık açısından herhangi bir olumsuz etken içermemektedir. Firma, özellikle de paslanmaz rafın üretimi konusunda, hassas bir çalışma prensibine sahiptir.

Dış Ortam Şartları

Raf sistemlerinin kullanıldığı alanlar, bazen dış hava ile bire bir temas sağlayabilmektedir. Bu durum göz önüne alınarak tasarlanan paslanmaz raf sistemleri, gerek güneşli, gerekse yağmurlu havalarda kullanılabilmektedir. Ayrıca dar aralıklar ve kısa raf mesafeleri sayesinde, depoladığınız ürününde dış ortam hava şartlarından etkilenmesini önleyebilirsiniz. İstanbul Rafaş firması olarak, tüm alanlarda kullanabileceğiniz sistemleri kusursuz bir şekilde üretmekte ve ekonomik fiyatlar ile hizmetinize sunmaktayız. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve ürün modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

error: