Spor Salonu Soyunma Dolapları

Spor salonu soyunma dolapları  çeşitlerinin kullanıldığı soyunma amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir dolap sistemidir. Dolap gövdesine monte edilmiştir. Önemli ölçüde alan tasarrufu sağlar.
Spor salonu soyunma dolaplarının, çift taraflı soyunma  dolabı olarak çalışan sistemlerdir.. Dolabı  oluşturan bütünde tek bir araya girilebilinen koridor bırakılır. Dolap alanı maksimum değerde kullanılır alandan %80 faydalanılır. Dolap ihtiyacının dışında depolama amaçlıda kullanılmaktadır. Depolama işlerinde de oldukça verimli sonuç vermektedir.

Spor Salonu Soyunma Dolapları Teknik Bilgiler

Spor salonu soyunma dolabı soyunma alanında maksimum değerde kullanılarak dolabı kullanacak kişi sayısını artırmaktadır. Ayrıca kişilerin rahatça giyinme işlemini gerçekleştirmesi için koridor veya istenilen depo veya soyunma alanlarına özel ebatlarda alan bırakılır. İhtiyaç halinde kilitlenebilir özelliği ile eşya kayıplarına engel olmaktadır. Çeşitli ebatlarda üretimi yapılan spor salonu soyunma dolaplarının özel ebatlara  göre de üretimi mevcuttur. Ürün resimlerinde olmayıp istediğiniz özel tasarımlar her salona uygun özel  tasarımlarla  salonlarınızın tasarımını bozmayacak şekilde üretimi olması halinde şipariş verebilirsiniz.

  • Ebat: 200*100*40 cm
  • Sac Kalınlığı: 0,70 mm DKP Sac
  • Elektro statik toz boyalı.
  • Asma kilit sistemi mevcuttur.
  • Spor salonu soyunma dolaplarının kapılarında isimlik bulunmaktadır.

Compact Raylı Arşiv Sistemleri – Dolaplar

iletişim

telefon    +90 (216) 504 27 29
e-posta   info@rafas.com.tr

YUKARI
error: