Menü Kapat

Sırt Sırta Raf Sistemleri

Sırt Sırta Raf SistemleriSırt sırta raf sistemleri depolarda kullanılan paletli ürünlerin yüklenebilmesi için üretilen raf sistemleridir. Depolarda kullanılan raf sistemleri istiflenen ağır malların  depolanmasını kullanım olanağına sahip en uygun depo raf  sistemidir. FIFO kaidesi  uygulanan  sistemin  çok çeşitli ve fazla miktarda olan paletli ürünlerin  depolanması için uygundur. Erişilecek  palete istenilen zamanda ulaşım sağlanması ve stok takibi yapılabilinen en uygun raf sistemi‘dir. Ayarlanabilir travers elemanı yükseklikleri sayesinde palet yüksekliklerinin değişkenlik göstermesi halinde göz ara mesafelerinin değiştirilmesi ile  her tip endüstriyel paletli ve sandık ve varil yüklenecek  depolarda uygulanıp kolaylıkla adapte edilebilmektedir. Bakıldığında bu sistem diğer sistemlerle birlikte kullanılarak çeşitliliği arttırılmaktadır.

Sırt Sırta Raf Sistemleri İmalatı

Sırt sırta raf sistemleri maliyetleri göz önüne alındığında bu sistem depo maliyetlerini de düşürmektedir.Palet başı birim maliyet en aza indirilir. Depo raf sistemleri  çeşitleri içerisinde yüksek tavanlı binalarda kullanılması sayesinde 14 metre yüksekliğe kadar imal edilmektedir.Palet ölçülerindeki değişkenlikler göz önünde bulundurulduğunda traversler değişik ebatlarda üretilir. Sırt sırta raf sistemleri, rack ayak diye tabir edilen ve diagonel çapraz bağlantılarla birleştirilen tüm yükleme hesaplamaları yapılarak tasarlanan  ayak malzemeleri 2.00 mm ve 2.50 mm kalınlıkta  omega 100’lük ve omega 120’lik olarak imal edilir. Ağır yük paletli depolarda müşterilerin Raf sistemi çözümünde ilk sıraları alır.Depoda kullanılan istif makineleri Forklift, lift gibi taşıtların yardımıyla yükleme yapılır . Paletin dışında elle yükleme olanağı da sağlar.. yatay taşıyıcı Traverslerin üzerlerine dizilen oturtulan Raf tablaları sayesinde elle yüklenecek ürünler tablalar üzerine yerleştirilir.Malzeme ağırlıklarına göre seçimi yapılan Raf tabla kalınlıkları statik ve dinamik  hesaplamalar yapılarak uygun görülen kalınlıklarda üretilir.

Kalitemizi Sizlerde Farkedin..!

Sırt sırta raf sistemleri olarak lojistik operasyonların çözüm sürecinde Rafaş Endüstriyel Depo Raf Sistemleri  çözüm ortağınızdır. Depo Raf sistemleri için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızda proje desteği imalat ve montaj uygulamaları ile Ağır yük depolarınızda güvenle depolama yapabileceğiniz anahtar teslimi mamulümüz rafları kullanabilirsiniz. Raf sistemlerinde arşiv , küçük orta yük ve ağır yük depo olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızda kullanacağınız raf ekipmanları mevcuttur. İmalatımız da kullandığımız tüm ürünler sertifikalı olup üretim standartlarına uygundur.

error: