Menü Kapat

Raf Sistemleri Modelleri

Raf sistemleri modelleri her ne kadar işletmelerin depo birimleri için ihtiyaç duyulan bir altyapı olsa da, işletmelerin farklı birimlerindeki faaliyetlerin sürdürülebilmesinde de gerekli olabilmektedir. Bu bağlamda ihtiyaç duyulan alana uygun bir raf sisteminin imal edilmesi gerekmektedir. Bu sayede uzun vadede  faaliyetlerin verimli bir şekilde sürdürülebilmesi için gerekli altyapı yatırımı gerçekleştirilmiş olacaktır.

Raf Sistemleri ModelleriRafaş olarak İstanbul raf imalatçı firmasıyız ve şimdiye kadar İstanbul genelinde birçok başarılı projeye imza attık. Farklı sektörler dahilindeki işletmelerin farklı birimleri için raf sistemleri çözümleri sunmaktayız. Bu bağlamda bizleri tercih eden müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine odaklanıyoruz.

Rafaş Raf Sistemleri Modelleri

Müşterilerimize ilk etapta belli başlı raf sistemleri modelleri olduğunu belirtmekteyiz. Rafların sınıflandırılmasındaki temel sebep ise yapısal olarak farklılık göstermesinden kaynaklanmaktadır. Esasında yazımızın başında da belirttiğimiz gibi; sektörel gereklilikler ve kullanım alanları esas alınarak raf sistemleri modelleri geliştirilmektedirler. Bu durumun neticesinde elde edilen raf sistemleri belli başlı kategorilerde sınıflandırılmaktadırlar.

Başlıca depo rafları çeşitleri ise aşağıdaki gibi ifade edilebilir;

Seçici raf sistemleri
Drive-in ve Drive-Through raf sistemleri
Uctan uca raf sistemi
Push back (kızaklı) raf sistemi
Kayar raf sistemi

Bu sistemleri daha da fazla sıralandırmamız mümkündür. Bilmeniz gereken bir diğer önemli ayrıntı ise bu, belli başlı standartlar baz alınarak yapılan sınıflandırma dahilindeki sistemler beklentileri tam olarak karşılamıyor olabilir. Bu durumda da “özel raf çözümleri” üretmekteyiz.

Özel raf çözümünde ise söz konusu raf projesi, belli başlı standartlardan uzak olarak sadece söz konusu faaliyet alanına özel olarak geliştirilen bir raf sistemini içermektedir. Bu sayede imalat sonucunda “tam verimli” kullanılabilecek bir raf modeli elde edilebilmektedir.

Raf Sistemleri Fiyatları

Büyük ya da küçük çaplı sektörel faaliyet alanlarınız için birinci sınıf malzeme kalitesi ile raf çözümleri sunuyoruz. Rafaş İstanbul raf imalatçıları arasında raf sistemleri modelleri fiyatı olarak oldukça makul seviyede fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. İletişime geçerek tarafımıza bilgi aktarımında bulunmanız neticesinde sizin için ideal proje hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz ve fiyat konusunda da bilgi edinebilirsiniz. İstanbul genelinde bizleri tercih eden birçok kurumsal müşterimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız.

error: