Menü Kapat

Raf Fiyatları

Maliyetler hakkında bilgi verebilmemiz için ilk etapta müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmelerini gerekli görüyoruz. Çünkü basit bir hesaplama ile web sitemizden belirteceğimiz fiyatlar ile projelendirme aşamasında ortaya çıkacak ekstralar ile belirlenecek olan kesin fiyat arasında ciddi farklılıklar olabilmektedir. Raf fiyatları belirlenirken birçok unsur dikkate alınmaktadır. Ana malzemenin elde edilmesi, raf imalatında harcanan zaman, projenin kapsamı ve malzeme yoğunluğu gibi, ilk bakışta pek de göz önünde olmayan bu detayların her birisi aslında fiyatları etkileyen ayrıntılardır.

Rafaş İstanbul genelinde uzun yıllardır imalat gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda metal, paslanmaz, çelik ve diğer alaşım birinci sınıf kaliteli malzeme raf imalatı gerçekleştirmekteyiz. Farklı sektörlerdeki büyük ve küçük çaplı projeleri tamamlamış bulunuyoruz ve yeni müşterilerimize de piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede fiyat sunuyoruz.

İstanbul Raf İmalatçısı

Raf Fiyatları

İstanbul’da güvenilir raf imalatçısı olarak, sektörel gerekliliklerinizi karşılıyoruz. Özellikle de depo birimleri açısından önemli bir alt yapı niteliğinde olan rafların imalatında söz konusu alanın kullanımını dikkate alıyoruz. Standart raf model seçeneklerimiz olduğu gibi, standart seçeneklerimizin tam anlamıyla beklentilerinize yanıt vermemesi durumunda ise tamamen sizlerin beklentilerinize özel raf sistemleri imalatı gerçekleştiriyoruz. Üstelik raf fiyatları bakımından sadece size özel bir fiyat teklifi de sunarak, karlı çıkmanızı sağlıyoruz. Uzun vadede tam verimlilik elde edeceğiniz, yüksek malzeme kalitesinde imalatı gerçekleştirilen her bir parça ile memnuniyet garantisini sağlıyoruz.

Rafaş Raf Fiyatları

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, raf fiyatları konusunda daha net bilgi edinebilmeniz için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Firmamız aynı zamanda İstanbul ili sınırlarında bulunan faaliyet alanınız için ön analiz hizmeti verebilmektedir. Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecek ön analiz işlemi sayesinde faaliyet alanınız için en uygun niteliklere sahip raf projesine dair ayrıntıları belirlememiz ve söz konusu projenin maliyetine dair sizlere tahmini ya da kesin bir maliyet ifade edebilmemiz mümkün olacaktır.

Rafaş küçük ve büyük çaplı, kurumsal projeleri de tamamlamıştır. Endüstriyel faaliyet alanları başta olmak üzere her türlü üretim tesisi, depo birimleri, arşiv odaları, kamusal alan ve binalarda ihtiyaç duyulan raf sistemleri için de en iyi çözümü sunmaktayız.

error: