Menü Kapat

Raf Firmaları

İstanbul genelinde raf imalatı gerçekleştiren birçok raf firmaları bulunuyor. Rafaş bu firmalardan birisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal ya da küçük ölçekli bir işletme faaliyet alanları için iyi bir seçimin yapılması önem arz eder. Bu bağlamda firma seçimine özel olarak değinmemiz gerekirse; faaliyet alanının gereksinimleri dikkate alınarak imalatın gerçekleştirilmesinin gerekli olduğuna değinmemiz gerekir.

Raf FirmalarıRaf Firmaları Raf İmalat Süreci

Doğru bir projelendirme önemlidir. Çünkü raf sistemleri genellikle depo birimlerinin alt yapısı için tercih edilir ve bu amaç doğrultusunda en önemli yatırım niteliğindedir. Bu yatırımın daha düşük masraflı olması için ilgili işletmenin ikinci el raf modellerine yönelmesi ise doğru bir çözüm olmayacaktır. Çünkü ikinci el niteliğinde olan raflar hem söz konusu işletme faaliyet alanı için en verimli kullanılabilecek bir şekilde geliştirilmemiş olma ihtimali yüksektir ve düşük alaşım malzeme olma ihtimali de bir diğer risktir. Bu yüzden sağlıklı, güvenli ve en verimli depo birimleri için sıfırdan imalat en iyi çözümdür.

İmalat süreci öncelikli olarak ise ön keşif ile başlamalıdır. Ön keşif süreci, özellikle de büyük çaplı raf projelerinde önem arz eder. Bu sayede ölçülendirme, gerekli malzemenin niteliği, yoğunluğu, tamamlanma süresi, maliyet ve diğer tüm detaylar hesaplanmakta ve belirlenmektedir. Büyük çaplı projelerde bu ayrıntılara dair bilgilerin edinilmesinde ön analiz süreci önemli olmaktadır ki raf firmaları bu analiz sürecini gerçekleştirmeden sağlıklı bir bilgi veremezler.

Rafaş İstanbul Raf İmalatçısı

Rafaş şirketimiz İstanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Projelendirme ayrıntıları belirlenen sistemler için doğru malzeme alaşımı da belirlenir. Projelendirme sürecinde ise sadece uzman ekibimiz söz sahibi değildir. Nitekim müşterilerimizin istek, talep ve beklentileri de ön planda tutulmakta ve bu sayede beklentilerin tam anlamıyla karşılanacağı çözümler üretilmektedir.

Raf çözümlerimiz özel olabileceği gibi belli başlı standartlarda da olabilmektedir. Nitekim birçok raf sistemleri çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerimiz standart çeşitler arasında karar kılabileceği gibi sadece faaliyet alanına uygun bir çözüm de talep edebilmektedir. İstanbul raf firmaları arasında Rafaş her daim çözüm odaklı bir firmadır ve oldukça düşük bir maliyet ile birinci sınıf malzeme kalitesindeki sistemlere sahip olmanızı sağlar.

error: