Menü Kapat

Paslanmaz Raf Sistemleri

Paslanmaz Raf Sistemleri

Paslanmaz Soğuk Hava Depo Raf Sistemleri

Paslanmaz Soğuk Hava Depo Raf Sistemleri

Paslanmaz Soğuk Hava Depo Raf Sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

Paslanmaz Gıda Deposu Raf Sistemleri

Paslanmaz Gıda Deposu Raf Sistemleri

Paslanmaz Gıda Deposu Raf Sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

Paslanmaz Hastane Raf Sistemleri

Paslanmaz Hastane Raf Sistemleri; ameliyathane, steril depo, soğuk oda, eczane, çamaşırhane ve hastahanenin diğer alanlarında kullanılan en yaygın raf çeşididir. Paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

Paslanmaz Eczane Depo Raf Sistemleri

Eczane Depo Raf Sistemleri

Paslanmaz Eczane Depo Raf Sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

Paslanmaz Otel Raf Sistemleri

Paslanmaz Otel Raf Sistemleri

Paslanmaz Otel Raf Sistemleri, otel , steril depo, soğuk oda , mutfak , çamaşırhane ve otelin diğer alanlarında kullanılan en yaygın raf çeşididir. Paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

error: