Paslanmaz Raf Sistemleri

Paslanmaz raf sistemleri ile oluşturulan kullanım mekanlarını ve aşağıdaki paslanmaz raf sistemleri modellerini inceleyerek size uygun olan sistemlerden yararlanabilirsiniz.

Paslanmaz soğuk hava depo raf sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

Paslanmaz gıda deposu raf sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde uygun modüllerle üretilmektedir.

Paslanmaz hastane raf sistemleri; ameliyathane, steril depo, soğuk oda, eczane, çamaşırhane ve hastahanenin diğer alanlarında kullanılan en yaygın raf çeşididir. Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

Paslanmaz eczane depo raf sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde uygun modüllerde üretilmektedir.

Paslanmaz otel raf sistemleri, otel , steril depo, soğuk oda , mutfak , çamaşırhane ve otelin diğer alanlarında kullanılan en yaygın raf çeşididir. Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.

YUKARI
error: