Paslanmaz Raf Sistemleri

Paslanmaz Soğuk Hava Depo Raf Sistemleri

Paslanmaz Soğuk Hava Depo Raf Sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.. Islak zeminler ,soğuk odalar ve nemli ortamlar için kullanıma uygundur .
Ürün Sayfası

Paslanmaz Gıda Deposu Raf Sistemleri

Paslanmaz Gıda Deposu Raf Sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı, perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.. silindirik boy ayaklara yüksek kalitede plastikten …….

Ürün Sayfası

Paslanmaz Hastane Raf Sistemleri

Ameliyathane, steril depo, soğuk oda, eczane ve hastahanenin diğer alanlarında kullanılan en yaygın raf çeşididir.paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlikliklerde üretilmektedir..
Ürün Sayfası

Paslanmaz Eczane Depo Raf Sistemleri

Paslanmaz Eczane Depo Raf Sistemleri; paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.. silindirik boy ayaklara yüksek kalitede plastikten konnektörlerin oturtulması ile raf tablaları sıkıştırma yöntemiyle raf göz araları yükseklikte istenilen ölçülere göre ayarlanabilinir.
Ürün Sayfası

Paslanmaz Otel Raf Sistemleri

Otel , steril depo, soğuk oda , mutfak , çamaşırhane ve otelin diğer alanlarında kullanılan en yaygın raf çeşididir. Paslanmaya karşı seçilmiş 304 ve 201 kalite olan tel ızgaralı ,perfore ve düz tabladan Paslanmaz raf ünitesi standart genişlik ve yüksekliklerde üretilmektedir.
Ürün Sayfası
error: