Menü Kapat

Paslanmaz Raf Imalatı

Paslanmaz nitelikteki raflar, eser miktarda karbonun demir elementi ile ideal oranındaki alaşımı ile imal edilmektedir. Paslanmaz raf imalatı birçok endüstriyel faaliyet alanında ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de; ısı ve nem dengesinin değişken olduğu alanlar, mağaza birimleri, tasarımın ön plana çıktığı alanlar, daha modern ve derli toplu bir görünümün amaçlandığı alanlar, depo birimleri, sıvı ile temasın yüksek bir ihtimal dahilinde olduğu alanlar, paslanmaz raf imalatı talep edildiği başlıca faaliyet alanları olarak ifade edilebilmektedir.

Paslanmaz Raf ImalatıŞirketimiz Rafaş raf imalatı alanında İstanbul genelinde güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır. Nitekim doğrudan müşteri taleplerini dikkate alarak, en iyi çözümü sunmaktadır. Her türlü raf taleplerinizi birinci sınıf malzeme kalitesinde karşılıyor olduğumuz gibi, İstanbul ili sınırlarında bulunan faaliyet alanınız için ihtiyaç duyduğunuz paslanmaz nitelikteki raf taleplerinizi de karşılamaya hazırız.

Paslanmaz Raf Imalatı İstanbul

Raf sisteminin paslanmaz olması özellikle bu raflar üzerinde istiflenecek olan malların nemli ya da ıslak olmaları durumunda önemli olmaktadır. Nitekim bu raflar uzun yıllar boyunca dayanıklılık gösterir. Metal esaslı olması sayesinde yapısal deformasyona uğramazlar. Ortamın değişken sıcaklığı ve nem oranından etkilenmezler. Bu nedenden dolayı birçok farklı sektörde başlıca tercih sebebidir.

Öte yandan yüksek mukavemet özellikleri ile de ön plana çıkarlar. Yüksek dayanıklılık oranı sayesinde yüklerin yüzlerce kilo olması durumunda dahi istifleme yapmak mümkün olmaktadır. Nitekim projelendirme aşamasında söz konusu istiflenecek olan yüklerin genel nitelikleri (ebat ve ağırlıkları gibi) dikkate alınmakta ve söz konusu paslanmaz raf imalatı oluşturan her bir ekipman (profiller, levhalar gibi) ilgili niteliklere uygun bir şekilde belirlenmektedir. Bu sayede tam verimli kullanabileceğiniz paslanmaz raf sistemine sahip oluyorsunuz.

Paslanmaz Raf Imalatı Fiyatları

Özellikle de büyük çaplı projeler ve yatırımlar söz konusu olduğunda maliyetin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bizler çalışmalarımızda ilk etapta müşterimiz için mümkün şartlarda en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Müşterimizin teklifi onaylaması durumunda ise planlanan sürede çalışmalar tamamlanmaktadır. Sizlere özel paslanmaz raf imalatı fiyat teklifi sunabilmemiz için ise iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede aynı zamanda İstanbul’da bulunan faaliyet alanınız için ücretsiz ön keşif hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

error: