Menü Kapat

Palet Rafları

Palet RaflarıBelirli standartlara sahip yüklerin taşınması paletli taşımacılık ile çok daha kolay olmaktadır. Paletli yüklerin taşınması için transpalet ve forklift, paletli yük taşıma araçlarından birisi tercih edilebilmektedir. Bu araçlar kullanılarak taşınan paletli yüklerin yerleşimi için ise raflara ihtiyaç duyulur. Bu raflar söz konusu depo biriminin genişliği ve de taşınan malların genel nitelikleri (ağırlıkları, ebatları, yapısal özellikleri gibi) kriterleri baz alınarak imal edilmiş özel palet rafları olmaktadır. Bu sayede paletli taşımacılık işlemi verimli ve aksaksız bir şekilde sürdürülebilmektedir.

Rafaş olarak İstanbul genelinde bulunan işletmenizin faaliyet alanı için birinci sınıf malzemeden palet rafları imalatı gerçekleştiriyoruz. Paletli taşımacılık işlemlerinizin uzun vadede aksaksız bir şekilde sürdürülebilmesinde usta işçilik ve uzman nitelikte projelendirmenin ne denli önemli olduğunun farkındayız ve bu süreçte sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz.

Palet Rafları Sistemleri Özellikleri

Palet kullanılarak taşınan yüklerin güvenli ve pratik bir şekilde depolanabilmesini sağlamak, palet rafları sistemlerinin en temel amacıdır. Bu bağlamda önemli olan husus ise söz konusu raf sisteminin doğru malzeme kalitesine ve de doğru ölçülere sahip olmasıdır. Nitekim yanlış ölçülendirme ve düşük metal alaşım malzeme kalitesi nedeniyle depo birimi faaliyetlerinde ciddi zararlar meydana gelebilir ki, bir işletme açısından son derece önemli bir birim olan “depo” biriminde meydana gelebilecek her türlü aksaklığın ciddi maliyet kayıplarını ortaya çıkaracağı bilinen bir gerçekliktir. Bu bağlamda altyapı yatırımının “sağlam” olması gerektiğinin altını çizmek ve bu süreçte alanında uzman bir firma ile çalışmanın önemli olduğunu belirtmek isteriz.

İstanbul Palet Rafı İmalatçısı

İstanbul genelinde faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan İstanbul palet rafları imalatçısı şirketimiz, büyük ve küçük çaplı projeleriniz için en iyi çözümü sunmaktadır. Proje çalışmalarımızda uzmanlığı ön plana çıkarıyoruz. Malzeme kalitesinin oldukça önemli bir ayrıntı olduğuna inanıyoruz. Beraberinde kusursuz bir montaj ve kurulum hizmetini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı planlanan süre içerisinde aksama olmadan gerçekleştiriyoruz. Anahtar teslim projelerimiz, uzun vadede beklentilerinizi karşılamakta ve paletli taşımacılık işlemlerinizin aksaksız bir şekilde sürdürülebilmesini sağlamaktadır. Fiyat bilgisi ve de ihtiyaç duyduğunuz projeye dair daha fazla bilgi edinebilmek için Rafaş firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

error: