Menü Kapat

Palet Rafı

Palet rafıPalet rafı paletli taşımacılığın en önemli gereksinimidir. Genellikle depo birimlerinde ağır yüklerin taşınabilmesi palet ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede söz konusu ağır yükler transpalet ve/veya forklift adı verilen araçlar ile daha kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Ancak taşınan bu yüklerin belirli bir düzen içerisinde istiflenmesi için ise raf sistemi önemli bir ayrıntı niteliğindedir. Nitekim raf, bir depo biriminin en önemli alt yapısıdır. Taşınan malların uygun bir şekilde yerleştirilmesi için raf sisteminin yeterli mukavemet gücüne sahip olması, yeterli malzeme kalitesini karşılaması ve de doğru ölçülere sahip olması gerekir. İşte tüm bu ayrıntıların belirlenmesi ise doğru bir projelendirme ile mümkün olmaktadır.

Rafaş firmamız İstanbul sınırları içerisinde faaliyetlerini sürdürmekte olan bir çok büyük ve küçük çaplı işletme modelleri için palet rafı çözümleri sunmuştur. İmalattan, montaj sürecine kadar ki her bir aşamayı titizlikle, profesyonel düzeyde gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte yeni müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamaya hazırız.

İstanbul’da Palet Rafı İmalatçısı

İstanbul genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ve projelerimizden tam verimlilik elde edeceğinizi garanti ediyoruz. Palet rafı tam anlamıyla depo biriminizdeki görevlerin organize bir şekilde sürdürülebilmesini sağlar.
Malların belirli bir kategoride istiflenmesi, söz konusu mallar üzerinde gerçekleştirilecek olan depo işlemlerinin çok daha kolay ve aksaksız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
İşletmenizin zamandan ve maliyetten ciddi oranda tasarruf etmesini sağlar.
Beraberinde metal merdiven ve diğer bileşenler de uygulanabilir. Bu aşamada söz konusu faaliyet alanının kullanım şekli dikkate alınmakta ve özel çözümler geliştirilmektedir.

İş verimliliğinizi “en üst” düzeyde sağlayabilmeniz için çalışıyoruz.

Palet Rafları Fiyatları

Birinci sınıf malzeme metal alaşım malzemeden imalatını gerçekleştirdiğimiz her bir parça uzun ömürlü olup, farklı koşullarda yapısal deformasyona uğramadan beklentilerinizi karşılamaktadır. Bu niteliklerin karşılanması fiyatları da etkilemektedir. Ancak palet rafı fiyatları etkileyen daha birçok unsur var ki; söz konusu alanın büyüklüğü, alan için uygulanacak raf projesinde ihtiyaç duyulan malzemenin yoğunluğu ve gerekli olan süre gibi diğer ayrıntılar da toplam maliyeti etkileyen unsurlardan birkaçıdır. Dolayısıyla da sizlere özel, uygun fiyat teklifi sunabilmemiz için iletişime geçmeniz gerekmektedir.

error: