Montaj

Rafaş Endüstriyel Raf Sistemleri, montaj ekibimiz, iş deneyimi, bilgi birikimi ile 31 yıldır sürekli sizlerin yanında olmuş ve siz sayın müşterilerimiz ile bizlerin arasında bir köprü olmuştur. Raf montaj ekibimizin üstlendiği projelerimizde partneriniz gibi çalışarak, raf kültürü ve bu anlayış ile müşterilerimize güler yüzlü hizmetinden ödün vermeyip Rafaş kimliğine yakışan çalışmalarını titizlik ve üstün başarı ile tamamlamaktadır.

  • Çelik raf sistemleri,
  • Ağır yük depo raf sistemleri,
  • Mezanin katlı raf  sistemleri,
  • Dar koridor raf sistemleri,
  • Konsol kollu raf sistemleri,
  • Mini rack geçme  raf sistemleri,
  • Eko rack geçme raf sistemleri,
  • Paslanmaz raf sistemleri,
  • Compact raylı raf sistemleri…
Rafaş Endüstriyel Depo Raf Sistemleri Montaj

Profesyonel Ekip ile Hızlı Teslimat

Rafaş alanında uzman ekip tarafından yapılacak raf montaj işlemleri uygun ekipmanlarla birlikte kısa süre içinde gerçekleşmektedir. Raf sistemleri kurulumu belirli bir plana bağlı olarak yapıldığından dolayı, bu işlemler birkaç adımda sona ermiş olacaktır. Raf yapılacak mekân tamamen incelendikten sonra buna uygun olarak bina içine yerleşimi sağlanır. Yine taşıma kapasitelerine göre raf sistemleri kurulum işlemlerine anında şekil vermiş olunacaktır. Raf sistemi profesyonel ekip tarafından yerine getirildiği için, projenin başından son anına kadar plana göre yapıldığından emin olabilirsiniz. Proje ekibi, yapılması düşünülen projeyi detaylı bir şekilde incelemeye başladıktan sonra buna uygun olarak gerekli adımları atacaktır. Sizlerin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan, bu sistem  sayesinde her şey planladığınızdan daha hızlı bir şekilde ilerlemiş olur.Bu şekilde çok beğeneceğiniz sonuçları ortaya çıkaracak olan uzman ekibimiz sayesinde bugüne kadar sıkıntı içinde olduğunuz montaj konularının hemen ortadan kalktığını fark edeceksiniz. Belli bir plana göre yürütülen proje bu şekilde daha düzenli tamamlanmış olacaktır. Raf çözümleri için en iyilerini ortaya  çıkaran firmamız, sizin bu ihtiyaçlarınız için her daim yanınızda olan bir isimdir.

Depolar için Mükemmel Raf Montaj Seçenekleri

Depoların sürekli var olan düzensiz görüntülerine bir sonuç alınması için en iyi çözümü oluşturan  raf çeşitlerine her mekân mutlaka ihtiyaç  duyar. Görünümüm daha iyi bir şekilde  tutulması için önerilen bu raf sayesinde, bu güne kadar karşınıza çıkan bütün sorunların hızlı bir şekilde  ortadan kaldırılmasını sağlamış olursunuz. Çağa ayak uyduran ve yenilikçi raf seçenekleri arasında yer alan bu ürünler, mekânların görsel açıdan daha iyi tutulması için en iyisi olacaktır. Bunun yanında raf çeşitleri sayesinde, depoda yer alan dosya veya kolilerin daha hızlı bir şekilde  bulunması sağlanırken; bunlara ulaşmak her geçen sürede daha kolaylaşmış olur. Çünkü içerdiği etiket sistemi sayesinde de insanların gün boyunca işlerinin düştüğü raf  sistemi en iyi şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Daima müşteri odaklı çalışmalar yürüten firmamız,bu şekilde tüm depo raf sistemleri sorunlarına da mükemmel çözümler getirmiş olan bir isim olarak sektörde yer almaktadır.

YUKARI
error: