Menü Kapat

Mini Rack Geçme Raf Sistemleri

Mini Rack Geçme Raf SistemleriDepolarda kullanılan raf sistemleri, farklı tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlar, kullanıcıya değişik özellikler sunarken, bazı zamanlarda da tasarımın değiştirebilme özelliğini sayesinde, fonksiyonel zenginlikleri de içerisinde barındırmaktadır. Örneğin, küçük işletmelerde kullanılan raf sistemleri, istenildiği zamanlarda, sökülmekte ve farklı şekillerde tekrar monte edilmektedir. Mini rack geçme raf sistemleri ise, küçük alanlarda ve hafif yüklerin depolanması amacı ile kullanılmaktadır. Bu sistemler, sadece raf direklerinde bulunan deliklerin, raflar ile buluşturulması gibi basit bir yöntem ile montaj edilmektedir. Ayrıca, yapısı basit gibi görünse de, kullanım bakımından bir hayli zengin bir içeriğe sahiptir. İstanbul Rafaş firması tarafından üretilen bu sistemler, tasarımsal olarak, kullanıcıların göz zevkine hitap etmektedir. Ayrıca, firmamız müşterilerin isteğine göre, ölçülerde değişiklik yapabilmekte ve iki raf arasındaki boşluk, yine gelen talepler doğrultusunda ayarlanabilmektedir.

Mini Rack Geçme Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Mini rack geçme raf sistemleri, hafif yüklerin, bazit objelerin ve evrakların depolanmasında kullanılır. Giyim dükkanları, terziler, ayakkabı imalatçıları ve alışveriş marketleri, kullanım alanlarına örnek verilebilir. Eczane ve sağlık kuruluşlarında da genel olarak bu sistemler kullanılmaktadır. Ayrıca mini rack geçme raf sistemleri farklı alanlarda da tercih edilmektedir. Örneğin yaşam alanlarımız olan evlerde ve ofislerde, ayakkabıların istiflenmesinde, yine bu sistemler kullanılmaktadır. Genelleme yapacak olursak, yer bakımın az olan alanlarda, basit ve hafif yüklerin depolanmasında, kitap ve benzeri süz objelerin sabitlenmesinde mini rack geçme raf sistemleri kullanılmaktadır. Tercih edilmesinin sebebi ise, hem fiyatının ekonomik olması, hem de olabildiğince az yer kaplamasıdır. İstanbul Rafaş firması, geçme raf sistemlerini kaliteli metal malzemelerden üretmekte ve uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır.

Hafif Yükler

Hafif yükler, hemen hemen bireylerin bulunduğu her ortamda göze çarpabilmektedir. Örneğin kitap, DVD ve benzeri objeler, bu tanıma dahil edilebilirler, Bu gibi ürünlerin ortada kalmaması, kaybolmaması veya da aranıldığı zaman kolay bir şekilde bulunması için mini rack geçme raf sistemleri kullanılmaktadır. İstanbul Rafaş firması, adı geçen raf sistemlerini kusursuz ve en basit kullanıma sahip olabilecek bir şekilde tasarlamaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

error: