Menü Kapat

Kurumsal

RAFAŞ Endüstriyel Depo Raf Sistemleri

Rafaş Endüstriyel Depo Raf Sistemleri kurumsal sektöründe ülke lideri olan bir firmadır 32 yıl boyunca şirketimiz endüstriyel raf sistemleri ile uyguladığı projelerde müşterilerini başarıya taşımıştır. 1986 yılında kurulan Rafaş Türkiye, müşterilerine ve iş ortaklarına güçlü ve deneyimli ekibi ve profesyonel dağıtım ağı ile komple ürün ve sistem çözümleri sağlamaktadır. Rafaş’ın mühendislik tecrübesi ve hizmet verdiği Raf sistemlerinde sahip olduğu geniş ürün ve çözümler yelpazesi, şirkete, dünyanın en zorlu mühendislik problemlerini çözmekte yardım etmektedir. Raf sistemleri istanbul firması kuruluşu olan firmamız, üretimini Raf Sistemleri anadolu yakası nda faliyet göstermektedir.

kurumsal

Tüm Raf Sistemlerinde RAFAŞ….

Rafaş Endüstriyel Depo Raf Sistemleri ile sunduğu ürün ve çözümlerle müşterilerinin kârlılık ve üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olur.

RAFAŞ Kültürü

Kazanma kültürü, katılımcı, sadık çalışanlar, birinci sınıf müşteri deneyimi ve etkileşimli liderlik…

Devamlılık

Rafaş kurumsal olarak sürdürülebilirliğe insan gözünden bakar ve sürdürülebilirlik konusundaki başarısını ulaştığı insanların hayatında sağladığı pozitif etki üzerinden ölçer.

Zamanında Teslimat

Rafaş çalışanlarımız, müşterilerimizin projeleriyle yakından ilgilenir.Alınmış siparişlerin imalat aşamasından sevkiyat montaj ve teslimatında sorumluluk bilinciyle titiz davranırlar.

DÜNYADA … RAFAŞ

Rafaş Endüstriyel Depo Raf Sistemleri dünya çapındaki operasyonlarındaki başarısının temelinde yer alan disiplinli ve tutarlı stratejidir.

RAFAŞ ta olmazsa olmazlardan

Biz Rafaş kurumsal olarak evrenselliği kabul görmüş değerlere dayanan karakter temelli bir kültür geliştirdik. Rafaş kültürünün temelinde yer alan doğruluk ve dürüstlük ilkelerini yakından takip edin …

Yenilik

Rafaş yenilikçi ürün ve sistemler geliştirerek müşteri ve iş ortaklarına katma değer sağlar.

Tarihçe

Rafaş’ın tarihçesi, Türkiye’de yaklaşık 31 yıllık bir süredir geçirdiği değişimin göstergesidir.

RAFAŞ Kurumsal

Rafaş’ın mal ve/veya hizmet satış hüküm ve şartları için bizimle irtibata geçin.

error: