Kumaş Rafı

Kumaş rafı, astar, tela ve benzeri dokuma ürünleriniz için tasarlanmış olan rulo silindirik özelliği taşıyan tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olan bu raf sistemi sayesinde Kumaş depolarınızı daha kullanışlı ve kontrollü bir hale getirebilirsiniz.

Kumaş rafının büyük ölçekli yoğun kumaş depoları için Ağır yük kapasitesini karşılayan ve orta ölçekli kumaş depoları içinde mini geçme sistem kumaş rafları mevcuttur. Göz başına 200-500 kg yükler  için mini geçme sistem önerilir. büyük tonajlı yüklemelerde göz başına gelecek yük ağırlığı 500-3000 kilogram yükler için ise ağır yük rafları seçimi yapılır. Her iki sistem için traversler üzerine metal tabla veya ahşap sunta kullanılır.

Kumaş Rafı Teknik Bilgiler

Kumaş rafı toplarının istiflendiği kasa ve sepetler direkt olarak traversler üzerine konulmaktadır.
Kasa ve sepet yüklemeleri Ağır Yük rafları için önerilen bir yükleme çeşididir. Bu yüklemelerde iş makinesi kaldıraç istifleme aracı kullanılır.

Kumaş rafının toplarının uzun olması durumunda derin raf seçeneği mevcuttur.Raf derinliğinin uzun istenmesi durumunda sırt sırta raf uygulaması yapılır..
Tüm kullanılan  raf malzemeleri tarafımızdan üretim tesislerimizde imal edilmesi sonucunda kumaş rafının kullanıcılarına hizmet vermektedir.

İmalatını yapmış olduğumuz tüm ürünler İSO belge onaylı olup sertifikalıdır.. Ürünler Elektro statik toz boya ile otomatik robotlar sayesinde boyanarak 220 derce fırın boyalıdır..Çizilme ve paslanmaya karşı uzun ömürlüdür.. Tüm ürünler imalat ve montaj hatalarına karşı 5 yıl garantimiz kapsamındadır. kullanıcı hataları dışındadır.

YUKARI
error: