Konsol Kollu Raf Sistemi

Konsol kollu raf sistemi özellikle uzun malların istiflenmesi için idealdir. Bu sistem ağırlığa göre değişen ayak ve konsolların kullanılmasıyla geniş bir ürün yelpazesinin istiflenmesini sağlar. Özellikle ahşap endüstrisi, çelik alüminyum üreticileri gibi uzun malların istiflendiği depolarda kullanılır.

Konsol kollu raf sistemi modellerinde kullanılan ayaklar tek taraflı veya çift taraflı olarak kullanılabilmektedir. Her iki şekilde istenildiği kadar raf sıraları kurulabilir. Ayarlanabilir konsol kolları, istiflenecek mamullerin yükseklik ölçüsüne ve ağırlığına uygun ayarlanabilmektedir.

Konsol Kollu Raf Sistemi Teknik Bilgiler

Cantilever Racking, Roll-rack, Timber dolap ve A-rack *, uzun eşyaları ve çeşitli uzunluklarda eşyalar depolamak için özel olarak tasarlanmıştır.
Konsol kollu raf sistemi, uzun malların depolanması için ürünlerimiz, uzun ve ağır yüklerin güvenli ve organize depolanması için idealdir. Çelik çubukları, boruları, tüpleri, mobilyaları ve kereste paketlerini depolamak için ideal sistemlerdir. Bazıları panoların, metal levhaların veya sandıklar, kasalar ve hatta beyaz eşya gibi büyük ve değerli eşyaların depolanması için de uygundur.

Konsolla raflarda yükleme öngörülen yüklerin yerleştirilmesi ve alınması yolunda ön dikmeleri bulunmamaktadır. Tüm seviyeler forkliftte mevcuttur. Konsol kolu raf sistemimizin çok yönlülüğü, el işçiliğinden seri üretime ve DIY deposundan perakende distribütörüne kadar her türlü çalışma ortamı için idealdir.

Saklama Fikirleri

Konsol kolu, çelik çubuklar, borular, tüpler, kereste, mobilya ve hatta beyaz eşya paketleri gibi zor ve uzun nesnelerin depolanması için idealdir. Ürünler yatay olarak kollara depolanır veya manuel olarak veya forklift veya vinçler kullanılarak taşınır.

Konsol Kollu Raf Sistemi Yapılandırmaları

Konsol rafları hem tek taraflı hem de çift taraflı konfigürasyonlarda mevcuttur. Çift taraflı raf, tek bir orta kolondan maksimum depolama kapasitesi sağlarken, tek taraflı raf duvara sığacak şekilde tasarlanmıştır.
Depolama gereksinimi değiştikçe doğada modüler bir yapıda ek kollar, dikeyler ve köşebentler eklenebilir.
Ürün tasarımının tüm yönleri FEM 10.2.09 normatif ve EN 1993-1-1: 2005 Çelik Yapıların Tasarımı’nın önerileri uyarınca gerçekleştirilmiştir.

  • Depolamanızı nasıl düzenleyeceğinizi bilmiyor musunuz?
  • Yeni depo düzeninizi dizayn etmek için yardım ve tavsiyeler ister misiniz?
YUKARI
error: