Menü Kapat

Istanbul Raf

Istanbul raf modelleri; mağaza, depo alanı, arşiv, fabrika ve her türlü çalışma alanında düzenli ve tam verimli bir şekilde çalışmayı sürdürebilmeyi sağlayan raf modelleridir. İş yerinin genişliğine uygun ölçülerde, birinci sınıf kaliteli malzemede imal edilir. İmalat sürecinde müşterilerin özel istekleri karşılanmaktadır.

Istanbul RafHayatımızın hemen her alanında karşımıza çıkan metal bazlı malzemelerin kullanımı endüstriyel faaliyet alanlarında daha da fazla olmaktadır. Bu durumun esas sebebi ise metalin pek çok koşuldaki dayanıklılığıdır. Pek çok sektörel faaliyet alanında ihtiyaç duyulan raf sistemlerinin imalatı da genellikle metal alaşımlı malzemeden gerçekleştirilmektedir. Nadir de olsa faaliyet alanının niteliğine göre ahşap kullanılması söz konusu olabilmektedir.

Istanbul Raf Modelleri Özellikleri

Istanbul raf, tamamen faaliyet alanınızın verimliliği için geliştirilen raf sistemleridir. Faaliyet alanınıza göre; palet rafı, depo rafı, endüstriyel raf niteliğinde imal edilebilmektedir. Metal alaşımlı malzemeden imal edilmekte olan her bir parça pek çok koşulda dayanıklılık göstermektedir.

Bu sistem geniş çaplı alanlarda uygulanabildiği gibi daha dar ancak verimli bir şekilde değerlendirilmesi gerekli olan alanlarda kullanım için de imal edilmektedir. Esasında imalat sürecinde söz konusu alanın ne şekilde kullanılacağı ve imalat talebinde bulunan müşterinin özel talepleri dikkate alınmaktadır. Bu sayede beklentileri karşılayan bir proje masaya yatırılmakta ve her bir ayrıntı doğru bir şekilde belirlenerek, imalat sürecine geçiş yapılmaktadır.

Istanbul Raf Modelleri Fiyatları

Fiyatlandırma konusunda kesin bir bilgi edinebilmek ancak iletişime geçmeniz ile mümkün olmaktadır. Bunun nedeni ise raf sistemleri fiyatlandırmasında birçok etkenin önemli olması ve bu etkenlerin belirlenebilmesi için ise müşterilerin iletişime geçmesinin gerekli olmasıdır. Bu sayede edinilecek bilgi doğrultusunda fiyatlandırma konusunda en sağlıklı bilgiye Rafaş iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Istanbul raf, piyasa genelinde fiyatlandırmanın aynı zamanda imalatçı firmaya göre de değişkenlik gösteriyor olduğu bilinmektedir. Bu nedenden dolayı müşterilerin piyasaya kıyasla en iyi fiyat teklifi alabilmeleri çoğu zaman uzun süreli bir araştırma yapmalarını gerekli kılmaktadır ancak bizler fiyatlandırmamızı yaparken aynı zamanda piyasa fiyatlarını da dikkate alıyoruz ve bu doğrultuda bizlerden imalat talep eden müşterilerimiz için en makul seviyede fiyat teklifimizi sunuyoruz.

error: