Hafif Orta Yük Raf Sistemleri

Hafif orta yük raf sistemleri ile oluşturulan kullanım mekanlarını ve aşağıdaki hafif orta yük raf sistemleri modellerini inceleyerek size uygun olan sistemlerden yararlanabilirsiniz.

Kutu yüklemeli mini rackda elektrostatik toz boya kullanılır. Yapı elemanları ve aksesuarların çeşitliliği tüm sistemin depo alanına tam uygunluk sağlar. Kutu Yüklemeli Mini Rack, her ortamda ürünlere daha kolay ulaşma imkanı sağlar.

Sipariş hazırlama raf sistemleri, en yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahiptir. Sipariş hazırlama raf sistemleri, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip depo raf sistemidir.Back to back – sırt sırta mini rack raf sistemleri, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.

Mini rack kumaş rafı, astar, tela vb. dokuma ürünleriniz için tasarlanmış olan rulo silindirik özelliği taşıyan tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olan bu raf sistemi sayesinde Kumaş depolarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Mini rack lastik rafı, lastiklerin en iyi şekilde depolanması, lastiğin kalitesine zarar vermeden alanın en üst düzeye çıkarılması ve lastiklerin taşınması ile ilgilidir. Mevcut alanı en üst düzeye çıkarmak için alternatif projeler uyarlanmalıdır.

Mini rack mezanin Katlı raf sistemi, depo alanlarının yüksekliğini en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan raf sistemidir. Raf ayakları kullanılarak kat ve katlar çıkılır ve depo alanının yüksekliğine uygun kat sayısı belirlenir.

Mini rack arşiv raf sistemi, muhasebe evraklarının ve kanunen saklanması zorunlu olan değerli kağıtların ve arşiv evraklarının saklanabilmesi için en uygun fiyatlı ve kolay kurulumu olan raf sistemi arşiv raf sistemidir.

Mini rack boru askılı raf sistemi, askılı tekstil ürünleri veya giyim mağazası ürünlerinin daha düzenli asılması ve istiflenmesi için en uygun fiyatlı ve kolay kurulumu olan elbise askılı mini rack raf sistemidir.

YUKARI
error: