Menü Kapat

Hafif Orta Yük Raf Sistemleri

Hafif Orta Yük Raf Sistemleri

Kutu Yüklemeli Mini Rack

Kutu Yüklemeli Mini Rack

Kutu Yüklemeli Mini Rack hafif yük rafları elektrostatik toz boya kullanılır. Yapı elemanları ve aksesuarların çeşitliliği tüm sistemin depo alanına tam uygunluk sağlar. Kutu Yüklemeli Mini Rack, her ortamda ürünlere ulaşma imkanı sağlar. Hafif yük rafı orta ölçekli ağırlıktaki tüm kutu koli yüklemeleri için uygundur.

Sipariş Hazırlama Raf Sistemleri

Sipariş Hazırlama Raf Sistemleri

Sipariş Hazırlama Raf Sistemleri, en yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahiptir. Sipariş hazırlama raf sistemleri, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.

Sırt Sırta Mini Rack Raf Sistemleri

Sırt Sırta Mini Rack Raf Sistemleri

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip depo raf sistemidir.Back to back – Sırt Sırta Mini Rack Raf Sistemleri, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur. Forklift ve istif makineleri ile çalışabilme olanağı sağlar.

Mini Rack Kumaş Rafı

Mini Rack Kumaş Rafı

Mini Rack Kumaş Rafı, astar, tela ve benzeri dokuma ürünleriniz için tasarlanmış olan rulo silindirik özelliği taşıyan tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olan bu raf sistemi sayesinde Kumaş depolarınızı daha kullanışlı ve kontrollü bir hale getirebilirsiniz..

Mini Rack Lastik Rafı

Mini Rack Lastik Rafı

Mini Rack Lastik Rafı, lastiklerin en iyi şekilde depolanması, lastiğin kalitesine zarar vermeden kullanılabilecek alanın en üst düzeye çıkarılması ve lastiklerin kolayca taşınması ile ilgilidir.Mini Rack Lastik Rafı, lastikleriniz için esnek / uygun bir çözüm ve mevcut alanı en üst düzeye çıkarmak için alternatif projeler uyarlanmalıdır.

Mini Rack Mezanin Katlı Raf Sistemi

Mini Rack Mezanin Katlı Raf Sistemi

Mini Rack Mezanin Katlı Raf Sistemi, depo alanlarının yüksekliğini en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan raf sistemidir. Raf ayakları kullanılarak kat ve katlar çıkılır ve depo alanının yüksekliğine uygun kat sayısı belirlenir.

Mini Rack Arşiv Raf Sistemi

Mini Rack Arşiv Raf Sistemi

Mini Rack Arşiv Raf Sistemi, muhasebe evraklarının ve kanunen saklanması zorunlu olan değerli kağıt arşiv evraklarının çelik raf ünitelerinde on yıl boyunca saklanması gerekmektedir. Bu evrakların saklanabilmesi için en uygun fiyatlı ve kolay kurulumu olan raf sistemi arşiv raf sistemidir.

error: