Menü Kapat

Endüstriyel Raf

Endüstriyel RafDepolama alanlarında kullanılan raf sistemleri, farklı amaçlara hizmet ettiği gibi, farklı ortamlarda da kullanılmaktadır. Sistemlerin üretimi sırasında kullanılan malzemeler, söz konusu sistemin kullanılması planlanan alana veya sektöre göre belirlenmektedir. Raf sistemleri, farklı ağırlığa sahip olan ürünleri taşıyabilmekte ve sağlıklı bir şekilde korunmasına yardımcı olabilmektedir. Bu nedenle, üretimde kullanılan malzemelerde çeşitlilik gösterebilmektedir. Eczane, hastane ve diğer sağlık kurumlarında kullanılan endüstriyel raf sistemleri, paslanmaz çelik veya alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede zaman içerisinde herhangi bir çürüme veya yapısının bozulması gibi sorunlar önlenmektedir. Raf üretimi sektöründe hizmet veren İstanbul Rafaş firması, tüm ürün modellerinin kaliteli, sağlıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun olmasını sağlamaktadır. Ayrıca firmanın en önemli özelliği ise, üretimde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasını sağlamak ve alanında uzman çalışma arkadaşları sayesinde profesyonel bir işçilik sergilemektedir.

Endüstriyel Raf Sistemleri Özellikleri

Endüstriyel raf sistemleri, çok küçük alana sahip olan depoların genişlemesini, ürünlerin sağlıklı bir şekilde istiflenmesini ve istenilen malzemeye kolay ulaşım sağlanması konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca, kullanıcılara farklı özellikler de sunmaktadır. Örneğin, iki raf arasındaki boşluk istenilen şekilde ayarlanmaktadır. Böylece boyutları ve şekilleri farklı olan ürünlerde, endüstriyel raflarda depolanabilmektedir. Raf direkleri üzerinde var olan boşluklar, kanca gibi kullanılabilir ve deri, bez veya ip gibi ürünler, sistemlere asılabilmektedir. Ayrıca, endüstriyel raf farklı tasarımlarda ve renklerde de üretilmektedir. Genel olarak sağlık kuruşlarında tercih edilen renk ise beyazdır. İstanbul Rafaş firması bünyesinde üretilen raf sistemleri, müşterilerin istekleri doğrultusunda, farklı renk ve görünümler de tasarlanabilmektedir. Ayrıca firma, hafif, orta ve ağır yükler için de raf sistemleri üretmektedir.

Fiyatlar

İstanbul Rafaş firması bünyesinde üretilen tüm ürünler, ekonomik fiyatlar ile hizmete sunulmaktadır. Özellikle, endüstriyel raf modelleri, kaliteli olduğu kadar, piyasanın altındaki değerler ile pazarlanmakta ve müşterilerin ucuz hizmet alması sağlanmaktadır. Genel olarak, raf sistemleri, taşıdığı özelliklere ve yapımında kullanılan malzemeye göre fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından montaj hizmeti de verilmektedir. Detaylı bilgi ve ürün tanıtımı için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

error: