Menü Kapat

Endüstriyel Raf Sistemi

Endüstriyel raf sistemi sanayi kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarım dizayn ve mukavemet hesapları yapılarak hemen hemen her ihtiyaca karşılık veren ortak kullanımlı raf sistemleridir. Raf sistemlerinin geneli bu alanda kullanılmaktadır. Örneğin herhangi bir kuruluşun imalatında kullanılması ihtiyaç olan kalıp rafları , yedek parça raf sistemi, depo rafları, sipariş hazırlama raf sistemleri,

Endüstriyel Raf SistemiHatta ve hatta bu işletmenin muhasebesinde kullanılması ihtiyaç olan arşiv rafları dahil tüm bu saydıklarımız birer endüstriyel raf sistemi‘dir. Her alanda kullanılan endüstriyel raf sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmiş olup kullanıcıya kolaylıklar sağlamakta dır. İlaç endüstrisinde kullanılan paslanmaz raf sistemleri steril ortamlar için kaçınılmazdır. Aynı şekilde gıda endüstrisi içinde soğuk hava depolarındaki nem terleme gibi krozyonu önlemek amaçlı paslanmaz raf çeşitleri kullanılmaktadır.

Endüstriyel Raf Sistemi Kullanım Alanları

İplik ,dokuma, kumaş sanayisinde kullanılan Endüstriyel depo raf sistemleri değişken raf ekipmanları ile kumaş topları ve kumaş rulolarının ve aynı zamanda tekstil sektörünün bitmiş ürün stoklamasında yaygın biçimde kullanılmaktadır. Endüstriyel raf sistemi tüm akla gelen kullanıma uygun bir raf çeşididir. İnşaat alanında şantiyelerde bulunan yedek parça ve malzemelerin istiflenmesi ve stoklanması için kullanılan raf sistemidir. tüm endüstride kullanılan rafları göz önünde bulundurursak şöyle bir şey ortaya çıkar.

Lojistik depolama yapan firmalar sanayicinin depolamasını ve sevkiyat lojistiğini üstlenir.Bu depolarda kullanılan ağır yük depo raf sistemleri birer endüstriyel depo raf sistemidir. Raf sistemlerinin ilk kullanıma başlandığı yıllarda sanayinin de yeni geliştiği göz önüne alınırsa kısıtlı imkanlarda kullanılan raflar ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilerek ve yardımcı ekipmanların eklenmesiyle ihtiyaca cevap vermiştir.Hızla gelişen ve büyüyen talepler karşısında raf sektöründe de yenilikçi çözümler üreten firmamız Endüstriyel raf sistemi taleplerini hızlı bir şekilde karşılamaktadır.  Rafaş raf sistemlerinde yeni teknolojileri kullanarak üretim yapmaktadır. İmalatımızda kullandığımız tüm ham madde ve yardımcı malzemeler standartlara uygun malzemelerdir.İmalattan montaj sürecine kadar tüm ürünlerimiz deneyimli personel tarafından kontrol edilerek müşterilerimize ulaştırılmaktadır . Raf çeşitlerimiz arasında Endüstriyel raf sistemi ilk sıraları almaktadır.

error: