Menü Kapat

Endüstriyel Raf Çeşitleri

Endüstriyel faaliyet alanlarında önemli altyapı yatırımlarının başında raf sistemleri gelmektedir. Nitekim bu alanlarda imalatı gerçekleştirilen her bir malın doğru bir şekilde istiflenmesi gerekir. Yapısal özelliklerine en ufak hasar gelmeden, sayım ve güvenlik kontrol gibi işlemlerin kolay bir şekilde yapılabilmesinin de mümkün olacağı bir şekilde sağlanacak en önemli alt yapı raf sistemi olup, geniş alanlar için endüstriyel raf çeşitleri en ideal seçim olmaktadır.

Endüstriyel Raf Çeşitleri
Endüstriyel Raf

Metal alaşımdan imal edilen malzemeler ile gerçekleştirilen kurulumun son aşamasında güvenlik kontrolleri yapılmakta ve artık uzun yıllar boyunca güvenli ve tam verimli bir şekilde kullanabileceğiniz endüstriyel raf çeşitleri sizlere sunulmaktadır. İstanbul ili sınırlarında bulunan faaliyet alanınız için; Rafaş raf imalat şirketi olarak şimdi bizlerle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Endüstriyel Raf Sistemleri Özellikleri

Endüstriyel raf çeşitleri farklı kılan en önemli ayrıntı her koşulda dayanıklılık gösterecek türden sistemler olmasıdır. Öyle ki bu değişken koşullarda, düşük kalite alaşımdan imal edilen rafların ömrü uzun olmayabilir. Bu nedenden dolayı yüksek kalite alaşım önemli bir kriterdir. Bununla birlikte faaliyet alanının büyüklüğü ile tam orantılı ölçülerde rafların imalatı da önemli bir husustur. Bu süreç aynı zamanda istiflenecek olan yüklerin genel niteliklerini dikkate almayı da gerekli kılmaktadır. Uzman ekibimiz proje aşamasında tüm bu ayrıntıları dikkate almakta ve aynı zamanda müşterilerimizin taleplerini de göz önünde bulundurmaktadır. Değişken ısı ve nem şartlarında dayanıklı, yüzlerce kiloya kadar ağır yük taşıma kapasitesine sahip yüksek mukavemetli endüstriyel raf çeşitleri her türlü ağır, orta ve hafif nitelikteki yüklerin taşınmasında ideal olup; paslanmaz, çelik ve diğer alaşım seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Faaliyet alanınız doğrultusunda özel metal raf çözümleri de üretiyoruz.

Endüstriyel Raf Fiyatları

Endüstriyel raf çeşitleri imalatında gerekli olan ana malzeme demir ve bu malzemenin elde edilmesindeki fiyatlar ekonominin güncel durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Müşterilerimiz için çoğu zaman kesin ya da tahmini bir fiyat verebilmemiz ancak bizlerle iletişime geçtiklerinde mümkün olabilmektedir. Bu bağlamda İstanbul’da faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan Rafaş firmamız ile iletişime geçerek fiyat bilgisi almanız mümkün olacaktır.

error: