Dosya Dolapları

Dosya dolapları çeşitlerinin kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir.  Önemli ölçüde alan tasarrufu sağlar.

Dosya dolaplarının, çift taraflı arşiv dolabı olarak çalışan sistemlerdir.. Arşivi oluşturan bütünde tek bir araya girilebilinen koridor bırakılır. Arşiv alanı maksimum değerde kullanılır alandan %80 faydalanılır. arşiv ihtiyacının dışında depolama amaçlıda kullanılmaktadır. Depolama işlerinde de oldukça verimli sonuç vermektedir.

Dosya Dolapları Teknik Bilgiler

Dosya dolaplarının,   banka , şirket , kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak  arşiv sistemlerini 20 yıldır üreterek  İhtiyaca göre tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli dolap gruplarından oluşan, raylar üzerinde hareket eden ve böylece büyük bir alan tasarrufu sağlayan modern kullanışlı  arşivleme sistemleri, arşiv odalarını daha verimli alanlara dönüştürüyor. Ayrıca camlı ve camsız çeşitlerimizin yanı sıra konulacak ortama göre özel boyutlarda üretim mevcuttur.

Dosya veya klasörlerinizi düzenli olarak saklama da yardımcı olan bu sistemler aradığınız dosyayı da kolayca bulmanıza imkan sağlar. Alandan maksimum derecede tasarruf sağlayarak dosya veya klasör saklama kapasitesini de maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Bu sayede arşiv depolarınız hem daha düzgün ve istifli olur hem de aranılan dosya veya klasör kolayca bulunur.

Compact Raylı Arşiv Sistemleri – Dolaplar

iletişim

telefon    +90 (216) 504 27 29
e-posta   info@rafas.com.tr

YUKARI
error: