Menü Kapat

Depo Rafları

Depo RaflarıMağazalarda ve ticarethanelerde kullanılan depo raf sistemleri, farklı ürünlerin dizayn edilmesini ve düzenli bir şekilde gözükmesini sağlamaktadır. Depolarda bulunan ürünlerin sabit durmasını ve zarar görmeden haftalar boyunca istiflenmesini sağlayan mekanizmaya depo rafları denilmektedir. Bu raflar sayesinde, istediğiniz ürünleri, istediğiniz şekillerde istifleyebilir ve dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Ayrıca kullanım alanlarına göre farklılık gösteren bu raflar, çelik, demir ve benzeri malzemelerden üretilmektedir. Tam olarak bu alanda hizmet veren İstanbul Rafaş firması, kaliteli hizmeti ve sağlam işçiliği ile bilinmektedir. Firma tarafından tasarlanan tüm raf modelleri, kalite kontrollerinden geçmekte ve müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Kullanılan tüm ekipmanlar günümüzün teknolojisi ile üretilmiş olup, tasarımlarda hata oluşma şansı da yoktur denilecek kadar azdır.

Depo Rafları Kullanım Alanları

Depo rafları, hastanelerde, eczanelerde, fabrikalarda ve iş merkezlerinde kullanılmaktadır. Yani, kısacası ürün üretimi yapan ve malzemelerin istiflenmesi ihtiyacı duyulan her alanda kullanılmaktadır. Genel olarak, kullanım yerlerine göre farklı malzemelerden üretilmektedir. Örneğin ağır üretim yapan fabrikalarda kullanılan depo rafları, demir veya metal gibi dayanıklılık katsayısı yüksek olan malzemelerden üretilmektedir. Depo rafı, süs objelerinde duvarda hoş gözükmesi amacı ile de kullanılabilir. Bu gibi raflar genel olarak, evlerde ve çalışma ofislerinde tercih edilmektedir. Ayrıca, depo raflarının duvarlara da monte edilebilmektedir. Bu sektörde hizmet veren İstanbul Rafaş firması, hemen hemen her alanda kullanılabilen farklı tasarımları içerisinde barındıran raf modelleri üretebilme hacmine sahiptir.  Bu ürünler, firmanın uzman teknikerleri tarafından dizayn edilmekte ve kalite kontrollerinden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Ayrıca, müşterilerinin isteğine göre, farklı uzunluklarda ve renklerde, yani özel sipariş ile de üretim hizmeti verilmektedir.

Kalitemiz

İstanbul Rafaş firması olarak, ilk hedefimiz ürettiğimiz ürünlerin uzun vadede kullanılmasını sağlamak ve müşterilerimize ekonomik fiyatlar ile hizmet verebilmektir. Farklı malzemeler kullanmamızın nedeni ise, içeriğimiz ve ürün çeşidimizin zengin olmasını sağlamaktır. Depo rafları modellerimiz, kullanılacak alana yakışacak şekillerde üretilmekte ve müşterilerimizin fonksiyonel özellikler ile donatılmış ürünlerimiz, Avrupa standartları kalitesinde olabilecek bir şekilde üretilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyet oranlarını yükseltiyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

error: