Menü Kapat

Depo Rafları Çeşitleri

Depo rafları çeşitleri genel bir tanımdır. Bu tanımı, depo alanının kullanım şekline, alanına ve genişliğine göre özelleştirmemiz mümkündür. Bu bağlamda karşımıza depo rafı çeşitleri çıkmaktadır. Müşterilerimizin bu çeşitler arasında en doğru tercihi yapabilmelerini sağlıyoruz. Bu sayede iş verimliliklerini tam olarak yükseltmiş oluyorlar. Çünkü doğru bir depo raf sistemleri seçimi sayesinde depo alanı faaliyetlerinde tam verimlilik elde edilebilirken, yanlış bir seçimde ise depo faaliyetlerinin aksaması ve yavaş bir şekilde işlemesi söz konusu olur.

Depo Rafları ÇeşitleriRafaş olarak bazı müşterilerimiz için ise standartların dışına çıkarak özel çözümler sunmaktayız. Nitekim bazı standart depo rafları çeşitleri, her depo alanı için en verimli seçenek olmayabiliyor. Bunun nedeni ise raflarda istiflenecek olan malların ve diğer kriterlerin sektöre göre ciddi oranda değişkenlik gösteriyor olmasıdır. Bu nedenden dolayı kimi zaman depo biriminin en iyi verimlilikte kullanılabilmesi için özel raf çözümleri üretmek gerekli olmaktadır.

İstanbul Depo Rafları İmalatçısı

İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmekte olan uzman şirketimiz Rafaş depo rafları çeşitleri imalatçısı olarak, yüksek kalite metal malzeme alaşımdan imalatını gerçekleştirdiği parçalar ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek kalitede depo raflarının imalatı gerçekleştirmektedir.

Başlıca depo rafları çeşitleri;

  • Seçici raf sistemleri
  • Drive-in raf sistemi
  • Uctan uca raf sistemi
  • Push back (kızaklı) raf sistemi
  • Kayar raf sistemi

Bu raf sistemi seçeneklerinin yanı sıra; güvenli ve tam verimli bir kullanım için özel proje çözümleri de üretiyoruz.

Farklı sektörler için birinci sınıf malzeme kalitesi sayesinde uzun vadeli kullanım ömrüne sahip depo raf sistemleri ile faaliyetlerinizde verimlilik elde edeceğinizi garanti ediyoruz.

Depo Rafı İmalat Fiyatları

Depo rafları çeşitleri için fiyat belirlemesi yaparken birçok kriteri dikkate almamız gerekmektedir. En başında malzeme yoğunluğu, projenin tipi, talep edilen raf sistemi ve diğer ayrıntılar önemli olmaktadır. Çünkü fiyatlar; ana malzemenin elde edilmesinden, projelendirme, imalat ve montaja kadar ki tüm aşamalardaki birçok ayrıntıya göre belirlenmektedir. Bu bağlamda kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz için ise iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte; İstanbul sınırlarında bulunan söz konusu depo alanı için Rafaş firmamızdan ücretsiz ön analiz talep edebilir, bu sayede sizlere fiyat sunabilmemizi sağlayabilirsiniz.

 

error: