Menü Kapat

Depo Rafı

Bireylerin çalışma alanlarında ürünlerinin düzenli bir şekilde istiflenmesini sağlamak amacı ile kullandığı depo rafı, sağladığı avantajlar sayesinde oldukça sık tercih edilmektedir. Raf sistemleri, hem ürünlerin korunması görevini üstlenirken, hem de çalışma alanlarının daha düzenli gözükmesini sağlamaktadır. Farklı model ve renklerde üretilen bu raf sistemleri, sağlamlığı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanıma uygunluğu ile de bilinmektedir.

Depo Rafıİstanbul Rafaş firması olarak, ticaret ve diğer sektörlerde hizmet veren kurumların depoları için değişik ölçülerde ve tasarımlarda raf imalatı hizmeti vermekteyiz. Firmamızın çalışma prensibi tamamen kaliteye bağlı ve müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Depo Rafı Modelleri     

Depo raf modelleri, söz konusu raf sistemlerinin kullanılacağı alana, taşıyacağı yük tonajına ve müşterilerin göz zevkine göre değişmektedir. Ayrıca, modellerin belirlenmesinde kullanım amacı da oldukça etkili bir faktördür. Depo raf sistemleri, genel olarak, farklı malzeme ve cisim türlerinin istiflenme ihtiyacı duyulduğu hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Modeller hakkında somut örnek verilmesi gerekirse, ağır yük depo raf sistemleri, hafif orta yük raf sistemleri ve malzeme türüne göre değişen modeller örnek verilebilir. Depo rafının farklı malzemelerden yapıldığı gibi, renk konusunda da farklılık gösterir. Depo rafı, eczaneler, yaşam alanlarında, hastane ve kütüphane gibi, toplu ürünlerin veya nesnelerin bir arada bulunduğu ortamda da kullanılmaktadır. İstanbul Rafaş firması olarak, depo rafı imalatımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Örneğin, mavi, sarı ve siyah renk modelleri gibi alıcıların belirlediği renk grupları doğrultusunda yeni tasarımlar gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılık

Depo rafı, denildiği zaman akla gelen ilk kullanım yeri, nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren kurumlardır. Daha net bir dille ifade edilirse, kargo şirketleri ve nakliyat firmaları bunun en objektif örneğidir. Depo rafının ürünlere zarar gelmemesini önlediği gibi, aranılan ürünlerin hızlı bir şekilde bulunması açısından da oldukça fayda sağlamaktadır. Böylece çalışma alanlarında yaşanabilen dağınıklık ortadan kaldırılmakla beraber, iş disiplini de maksimum seviyede sağlanmış olur. İstanbul Rafaş firması olarak, tüm ürün modellerimiz, çalışma alanlarına özel olarak üretilmektedir. Ayrıca, ölçüler ve kullanılan profil türleri, yine depo alanlarına göre belirlenmektedir.

error: