Menü Kapat

Depo Rafı Imalatı

Depo rafı imalatı metal malzemeden imal edilir. Pek çok türden farklı malzemelerin depolanabilmesi için idealdir. Yüklenecek malzemelerin taşınma şekline göre palet raf sistemi de olabilmektedir. Bununla birlikte yine taşınacak malların genel nitelikleri baz alınarak uygun boyutlarda profil ve ebatlar imal edilmektedir.

Depo Rafı ImalatıBirinci sınıf metal alaşımı ile imalatı gerçekleştirilen her bir parçanın montajı kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Projelendirme aşamasında uzman ekibimiz tamamen müşteri taleplerini ve de söz konusu depo alanının kullanım şeklini esas almaktadır. Bu sayede kusursuz bir raf projesi hayata geçirilmektedir. Rafaş olarak, özellikle de İstanbul sınırlarındaki depo birimleriniz için en iyi çözümleri sunmaktayız.

Depo Rafı Imalatı Özellikleri

Depo alanı için gerekli olan en önemli alt yapı öğesi raflardır. Çünkü raflar; depo alanının verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar. Bununla birlikte depodaki malların yerleşimi, sayımı, güvenlik kontrolleri gibi diğer işlemlerin; hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi de yine o alanda tercih edilen raf sistemi ile doğrudan alakalı bir durumdur. Dolayısıyla da depo rafı imalatı önemli bir alt yapı yatırımı niteliğindedir. Bu alt yapının “sağlam” olması, uzun vadede depo alanının “tam verimli” bir şekilde kullanılabilir olmasını sağlayacaktır ki, bu da beraberinde söz konusu işletmenin; daha az enerji tüketimi, daha az masraf ve daha güvenli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesini sağlayacaktır.

Depo Rafı Imalatı Fiyatları

Rafaş sizlere İstanbul sınırları dahilindeki depo biriminiz için ihtiyaç duyduğunuz depo rafı imalatı için en iyi fiyat teklifini sunmaktadır. Bu bağlamda fiyatlandırmanın piyasa geneline kıyasla yapıldığının ve aynı zamanda diğer kriterler doğrultusunda belirleniyor olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Nitekim en başında ana malzemenin elde ediş sürecindeki maliyetin değişken olması gibi durumlar bile sizlere sunacağımız fiyat teklifimizi etkileyebilmektedir. Bu nedenden dolayı depo biriminin genişliği, proje kapsamında ne kadar yoğunlukta malzemenin kullanılacağı gibi ayrıntılar, sizlere kesin bir fiyat teklifi sunabilmemizde önemli olmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek çok daha fazla alabilmeniz ve aynı zamanda fiyat konusunda kesin bir bilgi alabilmeniz de mümkün olacaktır. Yüksek mukavemet oranı ile endüstriyel faaliyet alanları dahil birçok alanda beklentileriniz karşılanmaktadır.

error: