Menü Kapat

Depo Rafı Çeşitleri

Depo rafı çeşitleri, depolar birçok ürünün bir arada bulunduğu yerlerdir. Düzensiz bir depoda ürünlerin kontrolünün ve sayımının yapılması oldukça sıkıntılıdır. Özellikle büyük firmaların ve marketlerin depolarında ürün kontrolünü yapmak oldukça zordur. Bu yüzden depolarda düzeni sağlamak için birçok ürün çeşidi ortaya çıkmıştır. Depo rafı, bu ürünlerin başında yer alır.

Depo Rafı Çeşitleri Depo rafı, ürünlerinizi düzgün bir şekilde depolamanıza olanak sağlar. Büyük alana sahip olan ve içerisinde yüzlerce ürün barındıran depolarda bile depo rafı çeşitleri sayesinde düzen oluşturabilirsiniz. Deponuz düzenli olursa ürünlerin kontrolünü kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede de müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet vererek firmanızın kalitesini arttırabilirsiniz.

Depo Rafı Çeşitleri ile Dar Alanlar Genişliyor

Küçük alana sahip depolarda düzeni sağlamak oldukça zordur. Birçok ürün, dar alanda birbirine karışır ve ürünlerin kontrolünü yapmak imkansız hale gelir. Ayrıca elinizde fazla sayıda ürün varsa, bu ürünleri küçük bir depoya sığdırmak da mümkün gözükmeyebilir. Ancak depo rafı çeşitleri ile dar alanlara bile birçok ürün sığdırabilirsiniz.

Adeta bir tasarım harikası olan akıllı depo rafı sistemleri, küçük bir alana bile yüzlerce ürün sığdırmanıza yardımcı olurlar. Kayar palet depo rafı sistemleri ile de ürünlere ulaşımınız daha kolay hale gelecektir.

Rafaş İstanbul ve çevresine uzun yıllardır hizmet vermektir. Ürünlerimizi inceleyerek deponuza en uygun olan depo rafı çeşidini belirleyebilirsiniz. Eğer depo rafları hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Depo Raf Çeşitleri Nelerdir?

Depo rafı modelleri kullanım alanlarına, ağırlık taşıma kapasitelerine ve işlevsel özelliklerine göre çeşitlilik gösterirler. Depo rafı çeşitlerini genel olarak 6 kısma ayırabiliriz.

Önemli olan bu raf çeşitlerinden, deponuza en uygun olanını belirlemektir. Depo rafı satın alırken en belirleyici etken deponuzun boyutudur.

Rafaş firması olarak en kaliteli depo rafı çeşitlerini en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz.

error: