Menü Kapat

Depo Raf Sistemleri Modelleri

Depo birimleri, bir işletmenin kalbi niteliğindedir. Bu birimde istiflenecek olan malların belirli bir düzen içerisinde, güvenli şartlarda ve uygun saklama koşullarında istiflenmesi gerekmektedir. Bu gerekliliklerin karşılanabilmesindeki temel gereksinim ise raf sistemleridir. Depo birimleri için geliştirilen özel raf sistemlerini ise depo raf sistemleri modelleri olarak adlandırıyoruz.

Depo Raf Sistemleri ModelleriRafaş olarak, İstanbul’da bulunan depo biriminiz için en iyi çözümü sunuyoruz. Oldukça makul fiyat dahilinde, birinci sınıf metal malzemeden kaliteli imalat ile uzun vadede memnuniyet garantisi veriyoruz. Size özel fiyat teklifimiz ve daha fazla bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Depo Raf Sistemleri Özellikleri

Depo raf sistemleri modelleri genellikle metal alaşımdan elde edilen ana malzeme ile imal edilir. Bu malzemenin temel özelliği ise kullanım amacı doğrultusunda şekillendiriliyor olması ve oldukça güçlü bir malzeme olmasıdır. Bu sayede kullanım ömrü boyunca yapısal deformasyona uğraması söz konusu dahi olmamaktadır.

Depo biriminde istiflenecek olan malların genel nitelikleri esas alınarak en uygun ölçü ve genel ebatlarda malzemelerin imalatı gerçekleştirilmelidir. Bu sayede depo birimi çok daha derli düzenli ve güvenli bir şekilde kullanılabilecektir. Geliştirilecek olan depo raf sistemleri modelleri aynı zamanda depo birimi içerisinde; malların çıkarılması, yerleştirilmesi, sayımı, gerekli kontrollerinin yapılması gibi işlemleri de daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeye imkan sağlayacaktır.

Kısacası; depo biriminiz için uygun nitelikte bir raf sistemi seçimi sayesinde işletme faaliyetlerinizin temelini oluşturan depo biriminizin “en verimli” bir şekilde çalışabilmesini sağlayabilirsiniz. Nitekim bu sistem, sizlere uzun vadede ciddi kar getirecek önemli bir alt yapı yatırımı olarak düşünülmelidir.

Depo Raf Sistemleri Fiyatları

Fiyatlandırma esaslarında kullanılacak malzemenin türü ve yoğunluğu önemli olmaktadır. Malzemelerin elde ediliş safhası, beraberinde uygulanacak projenin çapı ve gerek duyulan işçilik süresi gibi daha birçok kriter, fiyatlandırmayı yapabilmemiz açısından önemli veriler niteliğindedir. Bu bağlamda depo raf sistemleri modelleri için müşterilerimize özel bir fiyat teklifi sunabilmemiz için çoğu zaman müşterilerimizin bizlerle iletişime geçerek, tarafımıza bilgi aktarımında bulunması gerekmektedir. Rafaş İstanbul depo rafı imalatçısı olarak aynı zamanda ücretsiz ön keşif hizmeti vererek de, özel fiyat teklifi sunabilmektedir.

error: