Menü Kapat

Depo Raf Sistemleri Çeşitleri

Depo raf sistemleri çeşitleri, depoların daha düzenli olması için özel olarak tasarlanmışlardır. Deponuzun düzenli olması ürün stoklama maliyeti ve ürün girişi-çıkışı konusunda size avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden depo raf sistemleri çeşitleri ile deponuzda düzen sağlamanız oldukça önemlidir. Depo raf sistemlerini genel olarak 2 kısma ayırabiliriz.

Ağır Yük Depo Raf Sistemleri Çeşitleri

Depo Raf Sistemleri çeşitleriEğer ağır hacme sahip ürünler üreten, stoklayan ve ürünün perakende satışını yapan bir firmaysanız, ağır yük taşıma kapasitesine sahip raf sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Ağır hacme sahip ürünlerin depolanması için sırt sırta raf, dar koridor, katlı raf, tablalı raf veya içine girilebilir raf sistemleri kullanılır. Bu tarz raf sistemleri, paletli raf sistemleri olarak da adlandırılırlar. Depo alanı ve ürün hacmine göre kullanılması gereken raf sistemi değişkenlik gösterir.

Rafaş firması olarak deponuza akıllıca çözümler üretiyoruz. Firmamızla iletişime geçerek depo raf sistemleri çeşitleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve böylelikle deponuz için en uygun olan raf sistemini belirleyebilirsiniz.

Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri

Hafif hacme sahip olan ve fazla yer kaplamayan ürünlerin depolanmasında bu tarz raf sistemleri kullanılır. Rafaş firmamıza ait olan ürünleri inceleyerek, deponuz için gerekli olan ürünü bulabilirsiniz.

Rafaş İstanbul ve çevresine hizmet veren köklü bir firmadır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Depo Raf Sistemlerinin Fiyatı Uygun Mu?

Depo raf sistemlerinin fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Bu yüzden raf sistemlerinin fiyatı hakkında genelleme yapmak doğru olmaz. Ancak Rafaş firması olarak her bütçeye ve zevke uygun ürünler üretiyoruz. Ürünlerimizi incelerseniz kendi bütçenize en uygun olan raf sistemlerini belirleyebilirsiniz.

Depo Raf Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Depo raf sistemleri çeşitleri, öncelikle deponuza uyum sağlayacak raf sistemlerine öncelik vermelisiniz. Çünkü deponun büyüklüğüne ve içerisinde barındırdığı ürünlere göre kullanılması gereken raf sistemi de değişkenlik gösterir. Depolanacak ürünlerin hacmi de kullanmanız gereken raf sistemine etki edecek bir faktördür.

Her üründe olduğu gibi raf sistemlerinde de kalite oldukça önemlidir. Bu yüzden ürünü iyice inceleyince güvenilir firmalardan alışveriş yapmaya özen gösterin.

error: