Compact Raylı Arşiv Sistemleri – Dolaplar

Compact Raylı Arşiv Sistemi

Compact, raylı arşiv dolaplarının kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir. Dolap gövdesine monte edilmiş volanların çevrilmesi ile ray üzerinde kolayca hareket ederek çalışma sistemine sahip bir sistemdir.
Ürün Sayfası

Dosya Dolapları

Dosya Dolapları‘nın kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir.Dolap gövdesine monte edilmiş volanların çevrilmesi ile compact raylı üzerinde kolayca hareket ederek çalışma sistemine sahip bir sistemdir.
Ürün Sayfası

Personel Soyunma Dolapları

Personel Soyunma Dolapları‘nın kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir.Dolap gövdesine monte edilmiş volanların çevrilmesi ile compact raylı üzerinde kolayca hareket ederek çalışma sistemine sahip bir sistemdir .
Ürün Sayfası

Kartoteks Dolaplar

Kartoteks Dolaplar‘ın kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir.Dolap gövdesine monte edilmiş volanların çevrilmesi ile compact raylı üzerinde kolayca hareket ederek çalışma sistemine sahip bir sistemdir .
Ürün Sayfası

Spor Salonu Soyunma Dolapları

Spor Salonu Soyunma Dolapları‘nın kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir.Dolap gövdesine monte edilmiş volanların çevrilmesi ile compact raylı üzerinde kolayca hareket ederek çalışma sistemine sahip bir sistemdir.
Ürün Sayfası
error: