Compact Raylı Arşiv Sistemleri – Dolaplar

Compact raylı arşiv sistemleri – dolaplar ile oluşturulan kullanım mekanlarını ve aşağıdaki compact raylı arşiv sistemleri – dolaplar modellerini inceleyerek size uygun olan sistemlerden yararlanabilirsiniz.

Compact raylı arşiv sisteminin kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir. Dolap gövdesine monte edilmiş volanların çevrilmesi ile ray üzerinde hareket eden sistemdir.

Dosya dolaplarının kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir. Bu sistemlerinde müşteri isteğine bağlı olarak birçok çeşidi mevcuttur.

Kartoteks dolaplarının kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir. Bu sistemlerinde müşteri isteğine bağlı olarak birçok çeşidi mevcuttur.

Personel soyunma dolaplarının kullanıldığı personellerin iş kıyafeti değişiminde kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir. Bu sistemlerinde müşteri isteğine bağlı olarak birçok çeşidi mevcuttur.

Spor Salonu soyunma dolaplarının kullanıldığı kişilerin spor kıyafeti değişiminde kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir. Bu sistemlerinde müşteri isteğine bağlı olarak birçok çeşidi mevcuttur.

YUKARI
error: