Compact Raylı Arşiv Sistemi

Compact raylı arşiv sistemi dolaplarının kullanıldığı arşiv amaçlı kullanılacak olan mekanları çağdaş görünüme kavuşturan bir arşivleme sistemidir.Dolap gövdesine monte edilmiş volanların  çevrilmesi ile ray üzerinde kolayca hareket ederek çalışma sistemine sahip bir sistemdir . Önemli ölçüde alan tasarrufu sağlar.

Compact raylı arşiv sistemi, çift taraflı arşiv dolabı olarak çalışan sistemlerdir.. arşivi oluşturan bütünde tek bir araya girilebilinen koridor bırakılır..arşiv alanı maksimum değerde kullanılır alandan %80 faydalanılır. arşiv ihtiyacının dışında depolama amaçlıda kullanılmaktadır..depolama işlerinde de oldukça verimli sonuç vermektedir.

Compact Raylı Arşiv Sistemi Teknik Bilgiler

Compact raylı arşiv sisteminde banka , şirket , kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak raylı compact arşiv sistemlerini 20 yıldır üreterek  İhtiyaca göre tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli dolap gruplarından oluşan, raylar üzerinde hareket eden ve böylece büyük bir alan tasarrufu sağlayan modern kullanışlı  arşivleme sistemleri, arşiv odalarını daha verimli alanlara dönüştürüyor..

Compact raylı arşiv sisteminde dolapların hareketini sağlamak için dolaplarda kullanılan ve dış yüzeye takılan volanı hafifçe döndürmek yeterlidir. Compact sistem, merkezi kilit ile kilitlenmektedir. Dolap aralarındaki geçme lastik şeritler ile de dosyaların tozlanması engellenir.

A1 kalite sacdan şekillendirilerek kaynaklı konstrüksiyon olarak imal edilir. Arabanın dış çerçevesinin ana taşıyıcı görevi gören, ray sistemine dik uzanan parçaları 2 mm sacdan imal edilir.

Dolap aralarında tozlanmaya karsı ve dolapların birbirine çarpmasında ses çıkmasını engelleyecek tarzda lastik conta kullanılır. Kullanım Esnasında Arabanın raydan ayrılmasını önleyen güvenlik mekanizması vardır. Raylar 50×16 mm özel hazırlanmış lamadan imal edilir.

Compact Raylı Arşiv Sistemleri – Dolaplar

iletişim

telefon    +90 (216) 504 27 29
e-posta   info@rafas.com.tr

YUKARI
error: