Menü Kapat

Civatalı Çelik Raf

Civatalı Çelik Raf

Çelik Raf Arşiv Raf Sistemleri

Çelik Raf Arşiv Raf Sistemleri

Çelik Raf Arşiv Raf Sistemleri, muhasebe evraklarının ve kanunen saklanması zorunlu olan değerli kağıt arşiv evraklarının çelik raf ünitelerinde on yıl boyunca saklanması gerekmektedir. Bu evrakların saklanabilmesi için en uygun fiyatlı ve kolay kurulumu olan raf sistemi arşiv raf sistemidir.

Çelik Raf Depo Raf Sistemleri

Çelik Raf Depo Raf Sistemleri

Çelik Raf Depo Raf Sistemleri, arşiv rafı özelliğinde paket veya rulo saçların değişik ebatlarda kesilerek üzerinde delik delme ve büküm işlemlerin yapılmasının ardından oluşan bir raf çeşididir.Arşiv rafın kurulabilmesi için arşiv raf gibi işlemlerden geçirilerek oluşturulan çelik raf profili ,cıvata somun ve plastik taban gerekmektedir.

Çelik Raf Arşiv Raf Sistemleri

Çelik Raf Mezanin Katlı Arşiv Raf Sistemleri

Çelik Raf Mezanin Katlı Arşiv Raf Sistemleri, muhasebe evraklarının ve kanunen saklanması zorunlu olan değerli kağıt arşiv evraklarının çelik raf ünitelerinde on yıl boyunca saklanması gerekmektedir. Bu evrakların saklanabilmesi için en uygun fiyatlı ve kolay kurulumu olan raf sistemi arşiv raf sistemidir.Arşiv rafı özelliğinde paket veya rulo saçların değişik ebatlarda kesilerek üzerinde delik delme ve büküm işlemlerin yapılmasının ardından oluşan bir raf çeşididir.

Çelik Raf Yedek Parça Raf Sistemi

Çelik Raf Yedek Parça Raf Sistemi, muhasebe evraklarının ve kanunen saklanması zorunlu olan değerli kağıt arşiv evraklarının çelik raf ünitelerinde on yıl boyunca saklanması gerekmektedir. Bu evrakların saklanabilmesi için en uygun fiyatlı ve kolay kurulumu olan raf sistemi arşiv raf sistemidir.

Çelik Raf Kumaş Rafı

Çelik Raf Kumaş Rafı

Çelik Raf Kumaş Rafı, muhasebe evraklarının ve kanunen saklanması zorunlu olan değerli kağıt arşiv evraklarının çelik raf ünitelerinde on yıl boyunca saklanması gerekmektedir. Bu evrakların saklanabilmesi için en uygun fiyatlı ve kolay kurulumu olan raf sistemi arşiv raf sistemidir.

error: