Cephe Giydirme Raf Sistemi

Cephe giydirme raf sistemi depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve binasız raf sistemi kurmanıza olanak sağlar. Bu sistemle önceden bina inşaasına gerek duyulmamaktadır. Cephe giydirme raf sistemi, inşaai yatırım yapmayı gerektirmez, bu nedenle %18 ile %30 arasında fiyat avantajı sağlamaktadır. Bina için gerekli olan kolonlar ve kirişlerden doğan alan kayıplarının önüne geçer.

Raflar istenilen yükseklikte yapılabildiği için kullanılacak alandan maksimum faydayı sağlayarak yer kaybını önlemektedir. Cephe Giydirme Raf Sisteminde depolar anahtar teslimi olarak teslim edilebilmektedir. Giydirme raf sistemleri demonte yapıda olduğundan adres değiştirme gibi durumlarda kolayca başka bir yere taşınabilmekte ve montajı yapılabilmektedir.

Cephe Giydirme Raf Sistemi Teknik Bilgiler

Binasız raf sistemlerinde koridor mesafeleri kullanılacak cihaza göre belirlenebilir.
Dış giydirme sistemlerinde arazi üzerine beton uygulaması yapılıp, üzerine raflar sabitlenir, daha sonra cephe kaplaması (sandviç panel) ile kapatılarak depo oluşturulur.
Opsiyonel olarak rampa ve körük de kullanılabilir.
Bugün 40 metreye kadar dış giydirme sistemi yapabilmektedir.
Dış giydirme raf sistemleri AS/RS sistemleri ile bütünleştiğinde maksimum performansa ulaşır.

Cephe Giydirme Raf Sistemi, sistem tasarımı raylı sistem olarak tasarlanıp ortada ana taşıyıcı olarak VNA, modül aralarında ise mekik kullanılarak hem daha hızlı, hem daha ucuz, hem de tam otomatik depolama sağlanmaktadır.
Dış giydirme raf sistemleri deprem, kar ve rüzgar yükü mukavemetleri hesaplanarak arge ekibimiz tarafından test edilerek titizlikle oluşturulmaktadır.

Rafaş Endüstriyel Depo Raf Sistemleri  ürettiği tüm projeleri bir deprem ülkesi olduğumuz bilinci ve sorumluluğuyla üretmektedir.

YUKARI
error: