Menü Kapat

Çelik Raf Sistemleri

Bulabileceğiniz en güçlü alaşımlardan birisi olan çelik; demir ve eser miktarda karbonun birleşiminden elde edilir. İmalat sürecinde şekillendirilmesi mümkündür. Bu sayede kullanım alanı ve amacı doğrultusunda uygun ölçülerde imalatı gerçekleştirilir. Çelik malzeme aynı zamanda yüksek mukavemet gücü ile ön plana çıkar. Bu, yüzlerce kilo ağırlığındaki yüklerin istiflenebilmesi anlamına gelmektedir. Bu yüzden endüstriyel sanayi alanlarında çelik raf sistemleri tercih edilen bir numaralı raf modelidir.

Çelik Raf SistemleriRafaş olarak, farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan farklı işletme birimleri için çelik raf çözümleri sunuyoruz. Öncelikli olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz ve bu doğrultuda en iyi çözümü sunuyoruz.

 

İstanbul’da Çelik Raf Sistemleri İmalatçısı

Rafaş İstanbul raf imalatçısı şirketimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman ücretsiz ön analiz talep edebilirsiniz. Bu sayede faaliyetlerinizi sürdürmekte olduğunuz sektöre dair daha fazla bilgi edinebilmemiz ve bu sayede sizin için en ideal çelik raf sistemleri çözümünü sunabilmemiz mümkün olacaktır.

Alanında uzman bir ekip, projelendirme yapmaktadır. Projelendirme, ilk etap sürecidir. Bu süreç, sizlerin beklentileri ve faaliyet alanınızın gereksinimleri dikkate alınarak geliştirilir. Proje üzerinde her bir ayrıntı belirlenir ve imalat sürecine geçiş yapılır.

İmalatı gerçekleştirilen çelik raf artık kullanıma uygundur. İmalatı gerçekleştirilen sistem eğer mobil bir sistem ise ayrıca montaj sürecine gerek duyulmaz ancak özellikle de büyük çaplı projelerde mobil değil, sabit bir sistem talep edildiğinden; imalat süreci sonrasında ayrıca montaj ve güvenlik kontrolü de gerekli olmaktadır.

Çelik Raf Sistemleri Fiyatları

Proje kapsamına göre fiyatlandırma değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla da çelik raf sistemleri için fiyat belirlemesi yapılırken öncelikli olarak proje kapsamını dikkate almamız gerekiyor. Fiyatı etkileyen birçok unsur söz konusu olsa da, esas etken ise proje alanının genişliği olmaktadır. Nitekim daha geniş alan, beraberinde daha fazla malzeme kullanımını gerekli kılmakta ve bu gerekliliğin doğal bir sonucu olarak da fiyatlandırma değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla da sizler için özel uygun fiyat teklifini sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İstanbul sınırlarında bulunan faaliyet alanınız için ücretsiz ön keşif hizmeti vermekteyiz.

error: