Menü Kapat

Çelik Raf Sistemi

Çelik raf sistemi mağaza birimleri, depo alanları, endüstriyel alanlar ve daha bir çok alanda kullanıma uygun sistemlerdir. Yüksek mukavemet gücü ile ön plana çıkmaktadır. Memnuniyet oranı en yüksek raf seçeneklerinden birisidir. Rafaş İstanbul’da faaliyet göstermekte olan çelik raf sistemi imalat firması olarak, sizlere oldukça uygun çelik rafı imalat fiyat teklifini sunmaktadır.

Çelik Raf SistemiÇelik, demir ve karbon elementlerinden elde edilen bir alaşımdır. Karbonun alaşım içerisindeki oranı çeliğin kalitesini doğrudan etkileyen bir unsurdur. Bu bağlamda kullanım alanı, müşterinin özel talebi doğrultusunda uygun oranda alaşımın sağlanması gerekir. Çünkü; paslanmazlık, uzun ömürlülük veya daha farklı nitelik beklentilerinin karşılanabilmesinde karbon oranı belirleyici olmaktadır.

Çelik Raf Sistemi Özellikleri

Birinci sınıf çelik malzemeden imal edilen raf sistemleri her koşulda dayanıklılık göstermesi ile tercih sebebi olmaktadır. Bu bağlamda çelik raf sistemi özellikle de ısı ve nem seviyesinin ciddi oranda değişkenlik gösteren endüstriyel faaliyet alanlarında en ideal seçim olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür. Bu özellik beraberinde güçlü yapısı nedeniyle mukavemet oranı diğer raf sistemlerine kıyasla çok daha yüksek olup, yüzlerce kilo ağırlıktaki yüklerin güvenli bir şekilde depolanabilmesi için de ideal bir raf sistemidir.

Bu sistemin en önemli özelliklerinden birisi de tamamen söz konusu faaliyet alanı için özelleştirilebiliyor olmasıdır. Nitekim imalat aşaması öncesinde ilk etap “projelendirme” etabı olup, bu etapta çelik rafı sisteminize dair ebatlar ve diğer ayrıntılar belirlenmektedir. Bu süreç hem alanında uzman bir kadronun katkılarıyla hem de müşterinin talepleri doğrultusunda şekillendirilmektedir.

İşyeri Raf Modelleri Fiyatları

Rafaş sizlere İstanbul çelik rafı imalatçıları ile kıyaslandığında en makul fiyat teklifini sunmaktadır. Büyük ya da küçük çaplı projeleriniz için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Nitekim alanında uzman bir ekip ile uzun yıllardır sektör içerisinde çalışmalarımızı sürdürmüş bulunuyoruz. Bu süreçte siz değerli müşterilerimizin taleplerini tam anlamıyla karşılamak, bizim öncelikli amaçlarımız arasında gelmektedir. Bu bağlamda ihtiyaç duyulan çelik raf sistemi için iletişime geçerek çok daha fazla bilgi alabilir, talep edeceğiniz sisteme dair bizlere bilgi aktarımında bulunarak da, sizler için özel en uygun fiyat teklifini sunmamızı sağlayabilirsiniz.

error: