Ağır Yük Depo Raf Sistemleri

Ağır yük depo raf sistemleri ile oluşturulan kullanım mekanlarını ve aşağıdaki ağır yük depo raf sistemleri modellerini inceleyerek size uygun olan sistemlerden yararlanabilirsiniz.

Paletli yükleme depo raf sistemleri, en yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip olan depolama sistemidir. Her palet birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınabilir. Forklift ile çalışabilme olanağı sağlar.

Ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip depo raf sistemidir. Sırt sırta depo raf sistemleri, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur. Forklift ve istif makineleri ile çalışılabilinir.

İçine girilebilinir depo raf sistemleri, raf kanallarına tek taraftan girişi çıkış yapılan içine girilebilir raf sisteminin yanı sıra, raf kanallarına her iki yönden de giriş çıkış yapılabilen içinden geçişli raf sistemi (drive through) de uygulanabilir.

Mezanin katlı raf sistemi, depo alanlarının yüksekliğini en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan raf sistemidir. Raf ayakları kullanılarak kat ve katlar çıkılır ve depo alanının yüksekliğine uygun kat sayısı belirlenir.

Depolarda yükseklikten azami fayda sağlamak amacıyla tasarlanan dar koridor raf sisteminde, çalışma koridorları daraltılarak yüksek raf sistemlerinin yükleme ve boşaltılması için özel istif makineleri kullanılmaktadır.

Cephe giydirme raf sistemi, depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve binasız raf sistemi kurmanıza olanak sağlar. Bu sistemle önceden bina inşasına gerek duyulmamaktadır.

Kayar palet raf sistemleri, tüm tüketim ürünlerinin depolanması için uygundur. Tüm endüstriyel alanlarda ve dağıtım sektörlerinde kullanılabilir. (fabrika ,gıda, otomotiv, ilaç endüstrisi, kimya vb. mekanlarda)

Konsol kollu raf sistemi özellikle uzun malların istiflenmesi için en ideal sistemlerdir. Bu sistem ağırlığa göre değişen ayak ve konsolların kullanılmasıyla geniş bir ürün yelpazesinin istiflenmesini sağlar.

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip depo raf sistemidir. Lojistik depo raf sistemleri ,iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.

Kumaş rafı, astar, tela ve benzeri dokuma ürünleriniz için tasarlanmış olan rulo silindirik özelliği taşıyan tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olan bu raf sistemi sayesinde Kumaş depolarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

YUKARI
error: